• Індивідуальний авторський дизайн 

 • Гарантована якість

 • Гнучка система знижок

 • Доставка по всій країні

Матрац R2

Тип: незалежні пружини

Жорсткість: середня жорсткість

Навантаження на одне спальне місце: 140 кг

Висота матрацу: 28 см

Вага матрацу: 14,4 кг/м.кв

Гарантія: 5 років

Термін експлуатації: 20 років

Детальніше

700 од.

Завантажити 3D модель

7 151 грн.

+

 • 800*1900
 • 800х2000
 • 900*2000
 • 1200х2000
 • 1400х2000
 • 1600 х 2000
 • 1800 х 2000

Замовити в один клік

Выбрать

Характеристики Опис Відгуки
 • Жорсткість Середня жорсткість (3)
 • Вагове навантаження 140 кг
 • Тип Незалежні пружини
 • Висота матраца 28 см
 • Вага 14,4 кг/м.кв
 • Гарантія 5 років
 • Термін експлуатації 20 років

Модель R2 відноситься до преміум лінійки матраців Come-for Regeneration. При розробці серії матраців Regeneration, команда Come-for надихнулася ідеєю створити матрац, який допоміг би посилити природні здібності організму до відновлення.

Модель оснащена технологією BioRytmic, яка дозволила інтегрувати в структуру тканини молекули природних мінералів, що підвищують здатність концентрації і контролю тіла, а також підвищує стійкість до стресів.

Основа матрацу - це блок високих пружин підвищеного комфорту SKY 7. Ці пружини вищі і масивніші від стандартних незалежних пружин, завдяки чому матрац витримує більш високі навантаження, а пружина має велику робочу амплітуду.

Основним шаром комфорту виступає матеріал Memory Gel. Він є гібридом Visco Memory і техногель який поєднав у собі їх кращі властивості. Він чудово повторює контури тіла, рівномірно розподіляє тиск, забезпечує терморегуляцію. Memory Gel ефективно поглинає тепло, довше залишаючись прохолодним.

Особливістю матрацу є технологія Ultra Comfort. Вона заснована на принципі поєднання матеріалів з метою надання виробу "розумні" властивості. Матраци, вироблені за даною технологією використовують сильні сторони декількох настильних шарів, пропонуючи Комфорт, Гнучкість, Підтримку і Анатомічність, яку неможливо досягти застосуванням одного монолітного шару матеріалу.

Технологія Thermo Control відповідає за збереження комфортної температури під час сну. Матрац не тільки довше залишається прохолодним в жарку пору, а й зберігає тепло ліжку при різкому зниженні температури.

Матрац R2 має більш пишний зовнішній вигляд завдяки технології багатошарового стягування. Ця техніка глибокої прошивки шарів ниткою не тільки позбавляє від клею у верхніх шарах матрацу, але також підсилює властивості настильних матеріалів.

Крім цього, матрац захищений по периметру посиленим Єврокаркасом Контур 360, який на 60% ширше і щільніше стандартного Єврокаркасу.

Всі тканини і настилочні шари абсолютно гіпоалергенні і мають міжнародні сертифікати безпеки.

ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Ортопедичний ефект Так
Анатомічний ефект Так
Пружинний блок Pocket Spring Sky 7

Основа матрацу - це пружинний блок.

Ключова деталь нового пружинного блоку - вдосконалена пружина SKY 7.

Її висота становить 18 сантиметрів. Це досягається за рахунок збільшення кількості витків і довжини дроту.

Робоча амплітуда пружини SKY 7 збільшена в 2 рази, тому матрац ще краще підлаштовується під контури тіла людини і підсилює анатомічний ефект.

При видатному рівні комфорту, пружини SKY 7 витримують більш високий тиск, що забезпечує відмінну підтримку хребта і довговічність матрацу.
7 зон жорсткості Так
Технологія Biorythic

Технологія BioRytmic дозволила впровадити в структуру волокон молекули природних мінералів, відомих позитивним ефектом на біопроцеси людини.

Молекули лимонита, іонізованого кремнію, магнію і кальцію генерують енергетичні вібрації, позитивно впливають на Біокомунікаційні канали нашого тіла.

Мінеральна терапія діє під час сну, швидше звільняючи організм від внутрішньої напруги, нормалізуючи біоритм і підвищуючи стійкість до стресу.

Тести, проведені фахівцями Hohenstein Institut für Textilinnovation GmbH показали, що короткостроковий відпочинок на матраці BioRytmic на 17% знижує сприйнятливість до стресу і на 70% підсилює здатність контролю тіла.
Технологія Thermo Control

Thermo Control - функція матрацу, заснована на поєднанні ефектів матеріалу Memory Gel і дихаючих властивостей тканин.

При регулярних температурах дихаючі тканини чохла забезпечують циркуляцію повітря, тепло і вологу під час сну. З підвищенням температури спального місця, спрацьовують капсули гелю усередині матеріалу Memory Gel, абсорбуючи зайве тепло, що виключає перегрівтіла. При швидкому падінні температури на поверхні матрацу, капсули повертають частину тепла, згладжуючи температурний перепад. З технологією Thermo Control ваш сон глибокий і спокійний до самого ранку.
Мікрокасетна технологія Так
Посилена боковина "Контур 360" Найбільше навантаження під час експлуатації несе на собі периметр матрацу. Єврокаркас, виготовлений за новою технологією, на 60% ширше і щільніше в порівнянні з регулярними серіями, що підвищує ресурс і комфорт використання матрацу.
Термоклей HotMelt

Твердий з'єднувальний матеріал, який доводять до рідкого стану за допомогою температури. Остигаючи, він твердне і фіксує частини настильних шарів. Абсолютно нешкідливий,

оскільки не містить розчинників. Завдяки високим оцінкам з безпеки і гіпоалергенна, активно застосовується для безшовного склеювання спортивного та дитячого одягу.
Програма Service + Купівля матраців серії Regeneration захищена програмою Service +. Навіть якщо ви через час приймете рішення, що вам підходить інша модель - ми безкоштовно замінимо ваш матрац протягом 30 днів на інший із серії Regeneration. Програма Service + зробить ваш сон по-справжньому спокійним.
MemoryGel

Людина навчилася пристосовуватися до різних кліматичних умов, однак для комфортного сну ідеальний температурний режим дуже вузький - всього 18-19 градусів за Цельсієм. Як правило, температура в спальні значно завищена. Стабільне опалення взимку, небажання спати під шум кондиціонера влітку призводять до перегріву тіла під час сну. Ранкова слабкість лише найлегше з наслідків, оскільки регулярний перегрів веде до зневоднення і навантаження на серце. Сучасні дослідження дозволили вирішити проблему тільки після створення матеріалу MemoryGel.

Даний матеріал володіє комфортом Memory, і разом з тим забезпечує відмінну терморегуляцію. Вкраплення гелю абсорбують зайве тепло, знижуючи перегрів тіла на 30%. Терморегуляція забезпечує більш глибокий і комфортний сон, захищає від пробуджень серед ночі, зберігає правильну температуру спального місця.
Мікромасаж Так
Циркуляція повітря Так
Написати відгук
Матрац R2

Матрац R2

Тип: незалежні пружини

Жорсткість: середня жорсткість

Навантаження на одне спальне місце: 140 кг

Висота матрацу: 28 см

Вага матрацу: 14,4 кг/м.кв

Гарантія: 5 років

Термін експлуатації: 20 років