• Індивідуальний авторський дизайн 

  • Гарантована якість

  • Гнучка система знижок

  • Доставка по всій країні

Студія меблів та декору „Декарте” розташована на кільцевій дорозі поблизу Львова. Наші виставкові площі дозволяють запропонувати клієнтам широкий асортимент якісних, функціональних, красивих меблів та елементів декору. Виставляючи експозиції у вигляді завершених кімнат, ми пропонуємо готові рішення у стилі лофт, модерн, хайтек.У нашому виставковому залі зібрано дизайнерські вироби кращих із кращих виробників, які дивують своїми нестандартним оформленням, унікальністю та поєднанням, на перший погляд, непоєднуваних матеріалів. Столики та вазони з бетону; скло, обрамлене металом; епоксидна смола, залита у дерев’яні столи, надають інтер’єрам гармонійний, неповторний і унікальний вигляд та ефектно вирізняють їх серед маси однотипних, безликих приміщень. Безкоштовна паркувальна зона довкола торгової галереї „Декарте” вміщує 100 автомобілів і дозволяє усім охочим прийти надихнутись, почерпнути нові ідеї та придбати потрібний товар.Ми ніколи не зупиняємось на досягнутому, постійно ростемо та реалізовуємо нові цікаві проекти. Тому студія „Декарте” запрошує до співпраці:

  • ВИРОБНИКІВ

За недовгий час існування ми налагодили партнерські відносини з відомими вітчизняними та іноземними виробниками меблів і предметів декору, ставши їхнім офіційним дилером у Західній Україні зокрема та всій країні загалом. Однак у нашому виставковому залі завжди знайдеться місце для нових дизайнерських витворів. Тому, якщо ви вже доволі впевнено почуваєте себе на меблевому ринку України або лише розпочинаєте свою дорогу у світ меблів, але вже маєте що показати та чим заявити про себе – вам до нас!

  • ДИЗАЙНЕРІВ

Ми тісно співпрацюємо з дизайнерами та дизайнерськими студіями. Професійно, креативно та з ентузіазмом підходимо до кожного нового проекту. Всі наші інтер’єри унікальні та неповторні. Для кожного ми знаходимо та пропонуємо свою яскраву родзинку, яка надає приміщенню особливої чарівності та індивідуальності.Якщо ви працюєте з клієнтами, котрі звикли отримувати унікальні пропозиції і зацікавлені у тому, щоб в одній компанії отримати максимум якісних послуг по облаштуванню інтер’єру, то співпраця з нашою студією вирішить всі ці питання.Окрім меблів для житлових приміщень, у нас ви знайдете товари, призначені для використання у закладах сфери ХоРеКа. Пропоновані нами столи, крісла, барні стільці зроблять кожне посадкове місце максимально комфортним для відвідувачів і посприяють формуванню позитивного іміджу кафе, бару, ресторану, готелю чи будь-якого іншого закладу, що працює у сфері гостинності.