• Індивідуальний авторський дизайн 

  • Гарантована якість

  • Гнучка система знижок

  • Доставка по всій країні

Туалетні столики 

Показ: 1 - 9 з 9

Туалетний столик - елегантне доповнення жіночого куточка

туалетний столикВдома для кожної людини має бути місце, де ніхто не порушить його особистий простір. Для представниць прекрасної статі - це туалетний столик (будуарний елемент інтер'єру). За ним жінка може приводити себе в порядок, наносити макіяж і робити укладку волосся. Цей куточок вважається таким же важливим для жінок, як робочий кабінет для чоловіків.

Виконує туалетний столик кілька функцій:

  • служить дамі місцем зручного догляду за собою;
  • істотно перетворює дизайн приміщення;
  • привносить практичну складову в інтер'єр (зберігає безліч косметики, дрібниць і жіночих штучок).

Сучасні тенденції дизайну

Купити туалетний столик з дзеркалом недорого - значить привнести в обстановку спальні легкість і функціональність. З ним не буде необхідності додаткової установки дзеркала, габаритних тумбочок для зберігання косметичних засобів. Стримані і лаконічні моделі, представлені в студії DECArtE, гармонійно впишуться в будь-який інтер'єр.

Туалетний столик - особиста зона. Підбирати його модель потрібно з урахуванням місця установки, необхідних обсягів зберігання косметики. Великою місткістю славляться вироби з надбудовами колекції «RIVA» і «DIUNA». При цьому їх габарити по довжині і ширині залишаються стандартними. Майже в кожному виробі передбачені шухляди і тайники під стільницею, яку можна підняти.

Аргументи на користь придбання

Можна придбати туалетний столик недорого і отримати кілька аспектів економії:

  • час. Нанести правильний макіяж за кілька секунд нереально. Чи можна дозволити собі цю неспішну процедуру у ванній, якщо вдома проживає декілька чоловік? Відособлена зона, в якій головний об'єкт - туалетний столик з дзеркалом, стане справжньою знахідкою неспішного MakeUp;
  • простір. Ергономічний предмет меблів на тонких ніжках не буде перевантажувати сприйняття інтер'єру зайвою масивністю. Під ним легко заховати стілець або табуретку, безліч шухляд і відсіків позбавить від необхідності використання додаткової тумбочки біля ліжка;
  • гроші. Ви коли-небудь думали, скільки коштів іде на косметику? А скільки її марнується при неправильно підібраному нанесенні? Туалетний столик з дзеркалом купити в Україні можна за досить демократичною ціною, отримати відмінного помічника в щоденному процесі мейк-апу. Меблі обладнані дзеркальною поверхнею оптимального розміру. Вам вдасться домогтися чіткої тонкості кожного штриха, розглянути детально потрібну ділянку, симетрично нанести макіяж з першої спроби, без зайвого використання улюблених засобів догляду.

Витонченість і елегантність

За традицією склалося так, що будуарні меблі, туалетний столик зокрема, завжди вважалися окрасою інтер'єру в спальні. Дизайнерами свідомо вона використовується в якості стильового акценту. Головний предмет обстановки повинен випромінювати добротність і якість. Тому виготовляють туалетний столик з дерева дорогих порід. У матеріалах обробки переважають тільки склади на основі натурального воску та лаку.

Розмір предмета меблювання потрібно підбирати з урахуванням квадратури простору: чим більша спальня, тим масивніший стіл, який може зайняти звичне місце біля ліжка. Купити туалетний столик в інтернет-магазині DECArtE користувачі можуть, підібравши потрібні параметри. Стандартна висота - 80 см. Повинно бути досить високе розташування стільниці, оскільки стіл розрахований для сидіння за ним.

Робоча поверхня даного предмета меблювання продумана до дрібниць: досить широка, розміщення предметів по догляду вільне, місткі відсіки заховають всі дрібниці.