• Індивідуальний авторський дизайн 

  • Гарантована якість

  • Гнучка система знижок

  • Доставка по всій країні

Письмові столи для домашнього кабінету 

Показ: 1 - 4 з 4

Зручний стіл в кабінет - запорука продуктивної роботи

стіл в кабінетЗавдяки високому рівню розвитку комунікацій бізнесменам і керівникам компаній зовсім не обов'язково тривалий час перебувати в офісі, досить організувати робоче місце вдома. Вибір предметів меблів - ціле мистецтво. Адже потрібно врахувати довговічність і функціональність, ергономічність і максимальну практичність, підшукати письмовий стіл для кабінету потрібного кольору і фактури, обов'язково з екологічно безпечних матеріалів.

Модель робочого столу потрібно обіграти іншими предметами обстановки, витримати загальну концепцію стилю в інтер'єрі, створити якусь ексклюзивність і не втратити індивідуальність.

Меблі та планування

Домашній кабінет може бути окремою кімнатою або грамотно спланованим куточком в квартирі-студії. У першому випадку стіл в кабінет буде центральним об'єктом меблювання, при зонуванні простору він тільки розставляє акценти. В окрему кімнату підійдуть масивні письмові столи для кабінету класика серії «DIUNA» з масиву деревини, для багатофункціональних просторів - лаконічні і стримані дубові моделі серії «коворкінг» або «НОРДИК».

Відомі європейські виробники розробили вироби, виключно для домашнього використання. У них немає строгості і монотонності, властивої офісним меблям, використовуються тільки натуральні комплектуючі. Столи для кабінету вдома не оснащені трибунами, допоміжними стільницями для переговорів і доповідей.

Розумний підхід до вибору столу

Маленький робочий куточок з ноутбуком є ​​в кожному домі. Але, якщо в квартирі проживає людина творчої або наукової діяльності, окремий комп'ютерний стіл в кабінет потрібно встановлювати, щоб ніхто не зміг відволікти від важливого заняття. Меблі повинні бути функціональними і зручними, відповідати атмосфері повного занурення в улюблену справу, не містити нічого, що б могло відволікти.

За дизайном і призначенням столи для кабінету вдома бувають 3 категорій:

  • письмові;
  • комп'ютерні;
  • офісні.

Але в нашій студії «DECArtE» представлені універсальні дизайнерські творіння, в яких об'єднані завдання кожної групи предметів меблів. Простора стільниця дозволить розмістити на ній ноутбук, папери, необхідні інструменти для креслень.

Вдало купити стіл у кабінет допоможе дотримання декількох правил:

  • колір основної палітри інтер'єру або контрастне вкраплення на фоні монотонності;
  • натуральність в будь-якому прояві;
  • гармонійне поєднання стіл / кабінет. Для заставлених меблями просторів краще знайти стіл в кабінет з легкою структурою: без масивних ящиків, на тонких ніжках;
  • перелік ваших особистих потреб. Продуктивність роботи багато в чому залежить від ваших відчуттів і комфорту під час тривалого просиджування в кабінеті. Меблі повинні відповідати вашому зросту, комплекції, бути зручними.

Сучасний дизайн універсальної значущості

В нашій студії ви не знайдете класичні столи письмові для кабінету, тільки моделі в стилі мінімалізм, хай-тек і модерн. Стриманий дизайн, відсутність декору, тільки натуральні матеріали і їх природна фактура - характерні риси виробів, представлених в нашому інтернет-магазині. Якщо вам потрібен нестандартних розмірів письмовий стіл в робочий кабінет, наші майстри здатні виготовити потрібну модель в найкоротші терміни.

М'які крісла та тумби, стелажі та місткі шафи - у нас користувачі Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Миколаєва, Запоріжжя, Львова, Івано-Франківська, Ужгорода можуть знайти все для грамотного меблювання робочої зони. Доставка товару по всій Україні.