• Індивідуальний авторський дизайн 

 • Гарантована якість

 • Гнучка система знижок

 • Доставка по всій країні

Крісла дитячі 

Показ: 1 - 14 з 14

Дитяче крісло для комфортної гри, навчання і творчості

крісла дитячіДіти ростуть швидко. Здавалося б, малюк ще ходив до садочка, а вже сьогодні його кличе на урок перший дзвінок. Перед батьками постає питання про необхідність покупки нових меблів. Як письмовий стіл чи парта, так і комп'ютерний стілець, грають важливу роль в гармонійному розвитку дитини. Якісні меблі з гарантіями від виробника:

 • не зашкодить поставі, що лише формується, забезпечивши рівний хребет в положенні сидячи;
 • стане помічником для непосид в навчанні концентрації уваги, стриманості;
 • допоможе батька забезпечити безпеку чаду в процесі виконання домашніх завдань, творчості та різних настільних ігор.

Звичайно, хочеться купити дитяче крісло недорого. Але, цей критерій не повинен бути основним, оскільки заощадивши на якості деталей можна розплатитися здоров'ям своєї дитини. Завдяки сучасним можливостей виробництва, вдосконаленню технологій виготовлення і попередньому тестуванню, на ринку з'явилося безліч варіантів дитячих крісел за доступною вартістю.

Перш ніж купити дитяче крісло ...

Батькам слід не тільки спиратися на побажання дитини, адже малюки з радістю будуть сидіти на стільці будь-якої якості, якщо є малюнки улюблених персонажів, героїв мультфільмів. Чим керуватися, вибираючи дитяче крісло:

 1. Стійкість конструкції. Діти постійно знаходяться в русі. Їм хочеться крутитися, вертітися. Щоб не перевернутися і не впасти з крісла, він повинен мати високу стійкість. Надійними моделями вважаються комп'ютерні стільці на ніжці з розгалуженням і коліщатками.
 2. Регульована висота. Стіл може виявитися як занадто низьким, так і надмірно високим. Задираючи руки і голову, тіло малюка може затікати, порушиться циркуляція крові. З цієї причини, краще відразу замовити стілець з фіксатором висоти, щоб підібрати зручне положення для тіла.
 3. Тип спинки. Існують різні види. Якщо дитина легко втрачає концентрацію, краще знайти варіант з фіксованою в одному положенні спинкою. Регульований тип прийнятний для тих, хто проводить багато часу за столом без розминок, зміни положення.
 4. Наявність підлокітників. Все залежить від побажання батьків. Відгуки свідчать, що з підлокітниками дитина буде чітко займати сидіння без можливості підкласти ногу під себе.
 5. Матеріал, що використовується для сидіння. Бажана наявність натуральних тканин і безпечного для здоров'я гіпоалергенного наповнювача. Шкіра не буде потіти, дитині буде комфортно займатися вивченням наук.

Недорогі дитячі крісла з яскравим дизайном

Знайти універсальний варіант, який сподобається школяреві і буде відповідати запитам батьків, досить просто. Досить визначитися з критеріями:

 • варіанти для початкової школи. Обов'язкова наявність зручного сидіння, регулятора висоти, спинки і підлокітників;
 • моделі для підлітків більш різноманітні. Є моделі в стилі мінімалізм з однією стійкою або чотирма ніжками, акуратними вигинами форми основи для обтікання тіла;
 • універсальні крісла для навчання. Виконані в яскравих відтінках, але з дотриманням технічних норм (наявність щільної спинки і сидіння, співмірні до тіла габарити);
 • стильні дизайнерські моделі для декору. Знайти для дитячої цікаве крісло, які буде чудовою мотивацією для навчання, можна в різних стилях. Є стільці з географічною картою, малюнками принцес і тварин, і навпаки, без строкатих деталей в оформленні.

Чи реально купити дитяче крісло в інтернет-магазині?

Ціна буде залежати від технічних характеристик, експлуатаційних особливостей меблів. Не можна сказати, що крісла та стільці для дитини коштують дешево, але і захмарних пропозицій можна уникнути. Великий вибір пропонує інтернет-магазин дитячих крісел DECArtE. Доставка замовлення можлива в будь-якому місті України, включаючи Київ, Одесу, Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв.