• Індивідуальний авторський дизайн 

  • Гарантована якість

  • Гнучка система знижок

  • Доставка по всій країні

Стелажі дитячі 

Показ: 1 - 4 з 4

Стелаж в дитячу - вибір практичних і далекоглядних батьків

стелаж в дитячу кімнатуЗ появою в домі маленької дитини невпинно зростає кількість іграшок, книг, речей, приємних дрібничок. Дитячі шафи і стелажі - найкраще місце для зберігання будь-яких потрібних предметів. Вони зручні і місткі. Стелаж в дитячу привносить більше витонченості і простору, адже це компактний, мобільний предмет меблів, що не перевантажує інтер'єр, не займає багато місця, але при цьому не поступається за функціональністю габаритним комодам.

Використовуються дитячі стелажі для книг і іграшок, для зберігання канцтоварів, сувенірів і подарунків. Дані меблі виконуються в декількох модифікаціях:

  • з відкритими полицями;
  • з закритими боксами;
  • з комбінованими відсіками.

Купити дитячий стелаж прагнуть практичні батьки, які цінують зручність і функціональність в поєднанні з оригінальністю дизайну. Різноманітність розмірів, конструкцій, відтінків поєднань допоможе підібрати той предмет меблів, який сподобається вам і вашій дитині, гармонійно доповнить інтер'єр дитячої кімнати.

Як підібрати стелаж?

Дитячі меблі, стелажі в особливості, повинні ненав'язливо вписуватися в планування кімнати. Вони можуть встановлюватися впритул біля стіни, розмежовувати простір просторої дитячої на окремі зони або служити функціональною перегородкою в кімнаті декількох малюків з різними спальними місцями. Вибрати спосіб установки потрібно заздалегідь, щоб у відповідності з вимогами купити стелаж в дитячу.

Незалежно від вашого смаку і стильових переваг, меблі для дітей повинні відповідати 3 важливим критеріям:

  1. Безпека. Дитячий стелаж для іграшок повинен бути добротною конструкцією з надійно закріпленими полицями. Маленькі дослідники можуть залізти на нього, важливо, щоб виріб міцно фіксувалося, не був хитким, ні при яких обставинах не зміг впасти на дітей. Краще стелаж в дитячу додатково зафіксувати.
  2. Екологічна чистота. Всі меблі в дитячій кімнаті повинні виконуватися з природних, натуральних матеріалів, не містити токсичних покриттів, що не виділяти сторонніх запахів. Краще, якщо в якості лакофарбової обробки застосовуються екологічно безпечні лаки, віск.
  3. Довговічність. Добре, якщо стелаж в дитячу кімнату підібраний з урахуванням побажань дитини і прагматичного настрою батьків, так він зможе радувати малюка кілька років, і дотягне до моменту його дорослішання. Підбирати варто вироби з міцних матеріалів, які не деформуються з часом.

Індивідуальні переваги - основа стилю

Стелаж під іграшки в дитячу по дизайну і відтінку палітри повинен перегукуватися з іншої обстановкою в кімнаті. Тільки від вашого особистого бачення залежить, яку модель підібрати.

Відкриті моделі дозволяють розставити всі предмети красиво по поличках на увазі, що істотно полегшує пошук потрібної речі. Дитячі стелажі для книг з відкритими полицями не містять задньої стінки, що додає візуальної легкості конструкції.

Стелаж із закритими відсіками призначений для складування більш дрібних предметів і не часто затребуваних речей. Важливо, щоб полиці були ергономічними, достатньої глибини для правильного зберігання потрібних предметів. Декоративні дверцята служать прикрасою предмета меблів стриманого дизайну.

Інтернет-магазин decarte.com.ua пропонує купити стелаж в дитячу кімнату в оригінальному виконанні в модерністському стилі. У них поєднується кубізм і мінімалізм, підкреслено геометричні форми перегукуються з невластивою цим напрямком яскравістю декоративного оздоблення.