• Індивідуальний авторський дизайн 

  • Гарантована якість

  • Гнучка система знижок

  • Доставка по всій країні

Тумби дитячі 

Показ: 1 - 4 з 4

Дитячі тумбочки: практичність, функціональність, безпека

дитячі тумбочкиДеякі меблі в дитячу кімнату підбираються з урахуванням вікових змін її володаря, а є категорія виробів, які відносяться до довгострокових придбань. Це дитячі тумби. Корпусні вироби незалежно від віку дитини, завжди потрібні для зберігання речей, канцелярського приладдя, іграшок, книг та інших дрібниць.

Місткі тумбочки для дитячої кімнати - справжня знахідка для прагматичних батьків:

  • займають небагато місця (це високі, але компактні за розмірами предмети);
  • здатні укрити безліч дрібничок і дрібних предметів ужитку (немає захаращеності простору непотрібними речами, розкиданими на підлозі);
  • мобільні і універсальні за місцем установки (за рахунок наявності коліщат);
  • лаконічний, але не банальний дизайн гармонійно доповнить загальну концепцію стилю в інтер'єрі.

Якою має бути тумба в дитячу кімнату

Гендерні відмінності діток вносять свої правила в облаштування їх особистого простору. Для хлопчика підійдуть багатофункціональна і практична дитяча тумби серії Беппе, СІМОН, де 6 відсіків стануть містким сховищем іграшок, деталей конструктора, машинок та ін.

Для дівчинки можна купити дитячу тумбочку НИЛС або П’ЄР в ніжній палітрі відтінків. Світла обробка привнесе легкість і витонченість в куточок принцеси, стане практичним доповненням до однотипного спального і робочого місця.
У будь-якому випадку важливий комфорт, практичність і безпека предметів.

Якість матеріалів

Тумби для іграшок в дитячу кімнату підбирати варто не за вартістю, а за складом кожного конструктивного елементу. Це повинні бути натуральні, екологічно чисті матеріали без нанесених токсичних барвників.

Дитячі тумбочки з масиву сосни, дно шухляд яких виготовленоге з меблевого ламінованого щита - найкраще придбання. Дерево не викликає алергію, під час експлуатації не втрачає первісної естетики, не деформується. Грамотна обробка масло-воском виключає будь-які дефекти на поверхні меблів.

У виробах, представлених в нашому інтернет-магазині, немає зовнішньої фурнітури. Внутрішні направляючі для шухляд виготовлені з добротних компонентів, що витримують численні цикли відкривання / закривання.

Безпека

Дитячі меблі, тумбочки в тому числі, беззастережно не повинні нести небезпеку для дитини. Це предмети оптимальної висоти, стійкі, легкі при пересуванні. Модульні вироби, встановлені окремо від стелажа або комода, не повинні перекидатися при спробах забратися на нього по шухлядах.

Дитячі тумбочки в шоу-румах DECArtE представлені лаконічними моделями без наявності дрібної фурнітури і травмонебезпечних елементів. Низькі широкі ніжки-коліщатка роблять їх стійкими при спробах перекинути і рухливими при необхідності пересування по кімнаті.

Практичність

Дитячі комоди і тумби від іменитих дизайнерів виготовляються не тільки красивими, але і зручними в обслуговуванні. Покриття масло-воском забезпечує конструкцію важливою властивістю відштовхування вологи, поверхня легко очищається від забруднень. Світла палітра відтінків корпусних меблів не стане причиною її тьмяності, адже колір залишається стійким протягом усього періоду експлуатації, не жовтіє і не вигоряє.

Якщо вам потрібні якісні, довговічні і універсальні дитячі тумби, купити їх можна в кілька кліків на нашому сайті decarte.com.ua. Доступні ціни, оригінальні моделі, невідкладна доставка в Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Миколаїв, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород (в будь-який куточок України).