• Індивідуальний авторський дизайн 

  • Гарантована якість

  • Гнучка система знижок

  • Доставка по всій країні

Столи дитячі 

Показ: 1 - 3 з 3

Дитячий стіл: розумна ергономіка

стіл дитячийЩоб дитина не втомлювався під час виконання домашніх завдань, її постава була правильною, а м'язи розслабленими, в будинку потрібна дитяча парта. А якщо ви вирішите купити дитячу парту в інтернет-магазині decarte.com.ua, ви отримаєте суттєву економію в перспективі: дитячий письмовий стіл зростає разом з вашою дитиною. Разом із ростом дитини не потрібно купувати нові меблі, адже столи серії КОЛЛОРІДО, Сецилія, ПАКО регулюються по висоті.

Здоров'я - першочергово

Трансформується столик-парта дитяча створена для збереження здоров'я вашого малюка, правильної постави з самого маленького віку. Крім регулюються ніжок в ній передбачена зміна кута нахилу. Тепер заняття за столом будуть легкими, діти можуть прямо тримати корпус і голову, не нахиляться, працювати при правильному освітленні (кут нахилу змінює ступінь освітленості стільниці).

Правильно підібрана дитяча парта здатна прямо або побічно вплинути на весь організм дитини:

  • стати підмогою правильної постави: дитя сидить рівно, зміцнюється м'язова сила спини;
  • утримує руки в розслабленому положенні: відрегульована висота не викликає необхідність тягнутися до високого столу або нахиляться до низького;
  • зменшити навантаження на шийний відділ хребта. Парта дитяча з нахилом дозволяє дитині тримати голову прямо, не напружувати шию;
  • створює оптимальні умови освітлення. Опція нахилу стільниці допомагає варіювати її положення, виставляти потрібний кут огляду.

Від користі до естетики сприйняття

Дитячий робочий стіл підбирається до стилістики приміщення, в якому планується його експлуатація. Найчастіше встановлюється стіл в дитячу кімнату, де переважають ніжні, пастельні відтінки. При цьому предмет меблів може доповнювати обраний стиль або бути основним акцентом. Для цього не обов'язково володіти їдким кислотним відтінком, досить грамотного поєднання і незабутнього дизайну.

Дитячі столи для дітей в нашому інтернет-магазині представлені в різній колірній палітрі, вони однозначно сподобаються вашому чаду. Немає нудних монотонних моделей, тільки яскраві і витончені варіанти декору. Синій або рожевий колір стільниці не втомлюють очі дитини при виконанні домашнього завдання, не діють збудливо на психіку. Дитина зберігає концентрацію уваги, не втомлюється від зайвої строкатості фарб.

Від дошкільника до старшокласника

Правильність рішення купити дитячий письмовий стіл з багатоступеневим регулюванням стільниці ви зможете оцінити в майбутньому. Цей предмет меблів відмінно впишеться в загальну атмосферу будь-якого інтер'єру, стане незамінним помічником у цікавих іграх малюків або монотонному навчанні, додаткових заняттях школярів. Аж до старших класів прослужать дитячі парти для будинку, до яких грамотно підібрані стільці або крісла з можливістю регулювання.

Щоб виріб зміг виконати покладені завдання протягом тривалого періоду, варто підбирати добротні конструкції, в основі яких дерево і метал. Саме з таких матеріалів купити дитячу парту в інтернет-магазині недорого можуть жителі Львова, Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Івано-Франківська, Ужгорода - будь-якого куточку України.

Серед виставкових експозицій нашої студії недорогі дитячі парти з МДФ і твердої лакованої деревини. Матеріали конструкції і обробки підібрані в чіткій відповідності до вимог екологічної безпеки, товар сертифікований міжнародними організаціями. Вироби світових виробників для кращих клієнтів!