• Індивідуальний авторський дизайн 

  • Гарантована якість

  • Гнучка система знижок

  • Доставка по всій країні

Тумби приліжкові 

Показ: 1 - 11 з 11

Тумба приліжкова: вагоме значення невеликого виробу

тумба приліжковаЗавершеності облаштуванню кімнати для сну надає нічний столик, як ще називають тумби для спальні. Їх встановлюють близько спального місця. Це практично, зручно і функціонально. Виріб містить ящики, полички і рівну стільницю-кришку. Тумба приліжкова служить для зберігання дрібних речей, косметики, на неї можна ставити світильники, рамки з фото, годинник, складати пресу.

Зручніше за все тумби для спальні купити разом з іншими предметами меблів для повноцінного облаштування кімнати. Якщо ви хочете придбати тумбу на додаток до вже наявного інтер'єру, відвідайте студію меблів і декору DECArtE.

Кілька рекомендацій правильного вибору тумбочки біля ліжка:

  • розмір відповідно до габаритів спального місця. Висота - ідентична висоті спального місця. Тумба в спальню повинна бути максимально зручною: лежачи на ліжку, ви зможете дотягнутися до всього вмісту підлогової шафки. Ширина повинна гармонізувати з масштабами ліжка: велике ложе доповнює досить широка тумба приліжкова, що не можна сказати про мініатюрну модель, яка загубиться на загальному тлі;
  • дизайн в унісон зі стилем ліжка. Вдало купити тумбу в спальню допоможе тільки дотримання балансу і гармонії. Цей предмет меблів - невід'ємна частина спального місця, тому вид ліжка і оформлення тумби повинні бути ідентичні;
  • конструкція відповідно до запитів. Допомагають тумби в спальню недорого і швидко вирішити питання звільнення корисного простору в приміщенні. Вироби з шухлядками, поличками, відділеннями з дверцятами приховають безліч дрібниць, забезпечать порядок;
  • колір не в тон - еклектика і вдалі акценти. Тумба приліжкова не обов'язково повинна бути в одному відтінку з іншими елементами інтер'єру. Це прояв вашого смаку і фантазії: на тлі темного гарнітура доречна світла тумбочка з контрастними ніжками (модель КЕМБРИДЖ) або сніжнобіла тумба під ТВ з контрастними фасадами ящиків і фурнітурою (колекція РИВ'ЄРА).

Непорушна актуальність приліжкових тумб

Цей елемент інтер'єру завжди цінувався за компактність і високу функціональність. Сучасні виробники наділили його універсальністю: стійка тумба використовується навіть як підставка під побутові прилади, важкі елементи світлотехніки. Саме така тумба для спальні (інтернет-магазин decarte.com.ua) буде радувати вас надійністю і сучасним стилем. Всі творіння, представлені на сайті, належать до проявів модернізму: контрастність відтінків, максимальне збереження природності матеріалів, використання натурального дерева.

Але це не означає, що подібні тумби приліжкові не володіють універсальністю. Сучасні напрямки дизайну інтер'єрів допускають змішання стилів, поєднання різних фактур і відтінків, навіть кардинально різних. Простота завжди доречна, а тумби в нашому салоні створені саме за цим принципом.

Коли варто купити приліжкову тумбу недорого:

  • хочете доповнити скандинавський інтер'єр предметами з нефарбованого масиву дерева? Тумби ЛАНДГРАФ - найкраще рішення;
  • потрібно витримати стиль хай-тек? Предмет інтер'єру КЕМБРИДЖ з дерев'яними фронтальними ящиками і каркасом з контрастно-чорного металу допоможе в цьому;
  • навіть в обстановці кантрі або прованс можна обіграти тумбу РИВ'ЄРА на 2 ящика і з відкритою широкої полицею.

Це лише поодинокі елементи повноцінних колекцій меблів для спальні. Звертайтеся, ми допоможемо облаштувати ваше гніздечко згідно наймоднішим тенденціям!