• Індивідуальний авторський дизайн 

  • Гарантована якість

  • Гнучка система знижок

  • Доставка по всій країні

Стелажі, буфети 

Показ: 1 - 20 з 112

Серванти, буфети, стелажі: привносимо практичність у вітальню

буфет для вітальніЗберігання безлічі дрібниць, посуду, столової білизни, домашнього текстилю вимагає місткого і неабиякого по дизайну предмета меблів. Якщо раніше ці функції виконував гостинний сервант, зараз дизайнери рекомендують використовувати більш модернізовані стінки, вітрини, шафки з баром. Кожен багатоярусний стелаж в вітальню прийнято називати «гіркою».

Від історії до сучасності

Вперше буфет для вітальні був використаний на рубежі XVII-ХVIII століття. Це були композиції виключно з цінних порід деревини, які могли дозволити собі тільки власники розкішних апартаментів. Вони призначалися для зберігання дорогого кухонного посуду, витончених фарфорових сервізів, оснащувалися завісами і замками. Невисока шафа набула масової популярності за радянських часів, її виготовляли з більш дешевих матеріалів.

У багатьох користувачів серванти і буфети для вітальні асоціюються саме з масовістю і однотипністю. Але сучасним виробникам вдалося змінити цю концепцію, створити вироби дизайнерської майстерності в дусі неокласики і модерну.

Чим же відрізняються буфет і сервант?

Шафа-буфет для вітальні - це конструкція з столу-тумби і верхнього відділення для зберігання предметів сервірування столу, продуктів харчування, білизни. Дверцята кожного відсіку виготовляються глухими, вони приховують від перегляду внутрішнє наповнення. Тільки на стільниці можуть встановлюватися декоративні статуетки, вази з квітами, свічники та ін.

Сервант (від фр. Servir - «служити») також використовується для зберігання посуду, спиртних напоїв, текстилю. Невелика шафа оснащується полицями і скляними дверцятами, його висота розрахована для зручності користувачів невисокого зросту (до верхніх полиць легко дотягнутися). На відміну від буфету, цей предмет меблів не має верхньої ніші і стільниці. Це симбіоз практичності і компактності - своєрідний буфет-вітрина для вітальні, через прозорі частини якого проглядається вміст. До цієї категорії меблювання відноситься і обертальний бар.

Різнобічне застосування і конструкція

У світі невпинних експериментів і стирання усталених стереотипів, тепер немає чіткого поділу між буфетами і сервантами. Сучасний буфет для вітальні виконує не тільки класичні функції зберігання продуктів харчування або посуду. Залежно від типу конструкції, його виконання, шафа може служити компактною домашньою бібліотекою, вітриною демонстрації краси сервізів або сувенірів, місцем зберігання алкогольних напоїв та різнотипних келихів під них.

Оснащується буфет для вітальні висувними ящиками, дерев'яними розпашними або відкидними дверцятами, невеликим склінням або повністю прозорою передньою панеллю. Для посилення ефекту деякі моделі містять світлодіодне підсвічування ніш і полиць, обертальні механізми полиць.

Якщо ви хочете встановити функціональну і практичну шафу для зберігання всяких дрібниць, виберіть комод буфет для вітальні. Повністю закрита конструкція підходить для сучасних і класичних інтер'єрів, вона не виб'ється з загальної концепції стилю. Якщо потрібно позбутися відчуття захаращеності простору, зайвої масивності меблів, привнести легкість в обстановку, придбайте відкритий стелаж в вітальню. Цю категорію меблів ще називають «стінками», якщо їх розмір задіює цілу стіну.

В інтернет-магазині студії DECArtE ви знайдете компактні меблі і місткі шафи сучасного виконання. У нас можна придбати стелаж в вітальню з натурального дуба, серванти з простим або тонованим склом, моделі з підсвічуванням і без нього.