• Індивідуальний авторський дизайн 

  • Гарантована якість

  • Гнучка система знижок

  • Доставка по всій країні

Дитячі матраци 

Показ: 1 - 3 з 3

Дитячі матраци: вибираємо правильно

дитячі матрациЗа твердженнями фахівців, сон дитини на незручному матраці може привести до проблем опорно-рухового апарату в результаті недостатнього розслаблення м'язів. Щоб діти могли повноцінно відпочивати, відновлювати сили після пустотливого дня, вибирати матраци для дитячих ліжок потрібно виважено.

Тип матраца відповідно до віку дитини

Виробники дитячих матраців пропонують різні модифікації виробів: з натуральними і синтетичними наповнювачами, з пружинами і без, комбіновані моделі. Кожен з них підходить певній віковій групі:

  • дітям від 0-3 років - жорсткі матраци без пружин з натуральним наповнювачем;
  • 3-7 років - матраци середньої жорсткості. Твердість підібрана оптимально для правильного формування опорно-рухового апарату в фазі активного зростання. Підходять пружинні і безпружинні анатомічні модифікації;
  • 7 і більше років. Підходять дитячі ортопедичні матраци. Адаптувати форму відповідно контурами швидко зростаючого дитячого тіла зможуть двосторонні моделі.

Важливо дотримуватися правила - розміри дитячих матраців можуть на 1-2 см бути менше від розмірів спального місця, але не більше.

Пружинні модифікації матраців

Якщо матрац в дитяче ліжечко новонародженого потрібен просто жорсткий, без пружин і м'якої частини, то для дітей постарше потрібно вибирати з пружинних варіантів. Існують 2 категорії виробів:

  • з залежними пружинами (блоками Bonnell). Пятивиткові пружини біконусную форми з'єднані в єдину систему. Це недорогі вироби, термін експлуатації при дбайливому використанні більше 20 років. Сюди відносяться дитячі матраци серії Кідді в нашому інтернет-магазині. Вони не мають яскраво вираженого ортопедичного ефекту;
  • з незалежними блоками. Кожна з сотень пружин поміщена в окремий каркас-стакан. Це дитячі ортопедичні матраци, адже конструкція пружин виключає провисання ділянок тіла, кожна зона підтримується оптимальною кількістю пружин. Під час сну хребет відпочиває, зберігає природне рівне становище. М'язи також розслабляються, адже виріб крім ортопедичних властивостей володіє анатомічним ефектом - повторює контури тіла.

Якісні дитячі матраци в Україні

Вироби з незалежними пружинами досить важкі. Не всі ліжка розраховані на таку масу. Вибрати зручне спальне місце і в комплекті (або окремо) купити дитячий ортопедичний матрац найзручніше в магазині студії меблів і декору DECArtE.

Є можливість купити матрац в дитяче ліжечко Софті (600х1200мм) без пружин, середньої жорсткості, висотою 8 см. Придбати дитячий ортопедичний матрац, ціна якого порівнянна з якістю (колекція Тедді). Якщо потрібно знайти виріб під спальне місце 1200х1900, серія Кідді - кращий варіант. При цьому вартість дитячого матраца повністю відповідає його функціональності.

Магазин дитячих матраців пропонує моделі для ліжечок новонароджених (60 × 125 см) і для підлітків (120 × 190 см). Кожен виріб сертифіковано, має підтверджуючі документи відповідності високим вимогам якості.

Всі перераховані дитячі матраци містять якісні багатошарові наповнювачі: жорсткий шар з СпанБел або повсті, ізолюючий пружини від контакту з внутрішньою частиною, прошарку для забезпечення встановленої жорсткості (кокосова койра, гречана лузга, ватин та ін.). Вони володіють відмінною повітропроникністю, сприяють відмінній вентиляції повітря, виключають погіршення умов безтурботного сну дитини.