• Індивідуальний авторський дизайн 

  • Гарантована якість

  • Гнучка система знижок

  • Доставка по всій країні

Тумби під ТВ 

Показ: 1 - 20 з 43

Тумба під телевізор: сучасний стиль в інтер'єрі

тумба під телевізорВечірній перегляд улюблених телепередач - дозвілля більшості сучасних людей. Також телевізор використовують для відеоігор, серфінгу в Інтернеті, завантаження відео та фото з фотокамер і ін. Приміщення при цьому заполоняють дроти, дистанційні пульти, кабелі, роутери, аудіоапаратура.

Приховати всі ці аксесуари, підвищити естетичність вітальні або спальні, допоможе елегантна тумба під телевізор. Це компактний предмет меблів (до 50 см у висоту) з різною кількістю функціональних елементів: полками, ящиками, отворами для маскування проводів. ТВ тумба додатково служить підставкою під аудіо- / відеоапаратуру, програвачі - будь-які додаткові пристрої. Це місце функціонального, практичного і зручного розміщення всього необхідного для повноцінної насолоди світом віртуальної реальності.

Меблі під телевізор: особливості

Дуже важливо знайти правильне місце розташування телевізора в просторі. Головне, щоб він був на оптимальній відстані від глядача. До уваги береться і висота розташування екрану. Тумба під ТВ повинна відповідати ключовим критеріям:

  • надійність. Меблі повинні стійко стояти на підлоговому покритті, хиткість виключається;
  • правильна висота. Тумба під телевізор в сучасному стилі підходить для пристроїв з великим екраном. Дизайнери розрахували оптимальну висоту підставки, щоб не спотворювати кут огляду;
  • витончений стиль. ТВ тумба повинна бути охайною, красивою з усіх боків. Місце установки цього предмета інтер'єру може варіюватися, тому витонченою повинна бути не тільки фронтальна панель.

Універсальність ТВ тумби

Сучасні меблі, тумба під ТВ зокрема, характеризується практичністю і багатофункціональністю. Рідко в інтер'єрі використовують об'єкти, які виконують одне уніфіковане завдання. І справа не завжди в множинних полицях або мудрому оснащенні. Секрет криється в правильно підібраному дизайні підставки і місце її установки.

Залежно від комплектації, даний предмет інтер'єру буває декількох модифікацій:

  • тумба-комод під телевізор. Це виріб з декількома ящиками, вміст яких приховано за непрозорою панеллю (моделі Кембридж, Ландграф);
  • тумби під телевізор довгі з єдиною допоміжної полицею по всій довжині (А-ТЕКС);
  • шафа-тумба під ТВ з комбінованим набором елементів оптимізації внутрішнього простору: ящики, кілька містких відділень за дверцятами (МОЛДА-2).

Без прив'язки до правил установки

Тумбочка під телевізор займе гідне місце в кімнатах різного призначення, впишеться в інтер'єр різних стилів. Встановити її можна в кутку, під стіною, посередині кімнати. Вона стане головним акцентом в інтер'єрі, якщо застосувати вишуканий предмет меблів для зонування простору: наприклад, встановити між обідньою і зоною відпочинку.

Вдало підібрана палітра відтінків допоможе відтінити потрібну зону або зробити її менш помітною, злитися із загальним колірним фоном. Текстура матеріалу допоможе домогтися контрастності на тлі інших предметів меблів або створити з ними єдиний ансамбль.

Престижні меблі за доступними цінами

Купити тумбу під ТВ в Україні потрібного кольору, фактури і дизайну пропонує наш інтернет-магазин. У нас зібрані кращі дизайнерські предмети меблів, представлені в одиничному екземплярі. Вони не випускаються серійно, відрізняються унікальним модерним стилем і бездоганною якістю обробки. Ми використовуємо тільки натуральні матеріали в сукупності з інноваційними методами обробки.