• Індивідуальний авторський дизайн 

  • Гарантована якість

  • Гнучка система знижок

  • Доставка по всій країні

Журнальні столики 

Показ: 1 - 20 з 84

Стіл журнальний: простота і багатофункціональність

журнальний столикДля предметів сучасних меблів характерне поєднання декількох призначень в єдиному виробі. Журнальний столик - не виняток. У компактному елементі інтер'єру вдало скомпоновані функції столу і приліжкової тумби, підставки під квіти і чашки з кавою, на ньому можна зберігати журнали, пресу або використовувати як самодостатній об'єкт декору.

Від історії до сучасності

З моменту винаходу стіл журнальний пройшов тривалу еволюцію, від перших експонатів в ньому залишилася хіба що класична низька висота (40-43 см) і справжнє його призначення - формування в будь-якому приміщенні зони відпочинку.

Купити журнальний столик можна для різних кімнат: в спальні він буде місцем для зберігання книг, нічника або лампи, в дитячій і вітальні - зручною підставкою під настільні ігри, посуд для легкого перекусу. Стіл журнальний розроблений за спеціальною концепцією: він не призначений для роботи, на ньому важко писати, низька висота служить для того, щоб сидячи в зручному кріслі або на дивані бачити все, що знаходиться на стільниці.

Сучасний журнальний столик - це симбіоз функціональності і витонченого дизайну.

Вибираємо меблі: журнальний столик до будь-якого стилю

Журнальний столик купити в Інтернеті можуть користувачі різної купівельної спроможності. Серед величезного асортименту нашого магазину представлені бюджетні моделі і колоритні, масивні вироби з натурального дерева преміальної цінової категорії. Вони підійдуть під будь-яку стилістику інтер'єру: стануть гармонійним доповненням сучасних напрямків (ар-нуво, хай-тек, мінімалізм, лофт) або проявом еклектики в будь-якому іншому дизайні.

Головні секрети вибору

  1. Кращим вважається журнальний столик, ціна якого підходить під ваші фінансові можливості.
  2. Габарити і форма відповідно до квадратури приміщення. Великі предмети меблів в маленькій кімнаті недоречні, компактні столики на загальному тлі просторого холу не зможуть привернути увагу, загубляться в достатку предметів інтер'єру.
  3. Матеріал під стать внутрішній обробці приміщення, оббивки м'яких меблів або гра контрастів. Текстура, колір журнального столу повинна підходити під загальний фон або бути яскравим акцентом в дизайні.
  4. Функціональність. Якщо журнальний столик потрібен для зберігання речей, варто передбачити моделі з поличками, якщо він використовується для чаювання - вибирати вироби з місткою стільницею (на 4 персони).

Відступ від класики або як привнести в інтер'єр особливий шарм

Наш магазин журнальних столів пропонує меблі всіх проявів модерну:

вироби з нарочито грубими формами, поєднанням брутальності металу з невагомістю скла. Використовується асиметрія ліній і штучно зістарені матеріали, елементи різьби по дереву та збереження природності деревного малюнка (смоляних кишень, сучків, деревних кілець в виробі EYRA). Чіткі лінії і масивність виробів серії Кіфта перегукується з витонченістю колекцій РОКСАНА, Цинтія, Альма.

Ви можете купити журнальний столик в інтернет-магазині недорого, змінивши при цьому до невпізнання звичну обстановку. Невеликий предмет меблів здатний докорінно змінити сприйняття простору:

  • столик зі скляною стільницею зможе візуально «розвантажити» простір з надлишком меблів;
  • масивний виріб з дерева, навпаки, додасть затишності і камерності великій кімнаті, допоможе виділити окремий куточок релаксу;
  • моделі з додатковими полками допоможуть позбутися від захаращеності прилеглих стелажів (журнальний столик - найкраще місце зберігання преси, невеликих статуеток, світильників).