• Індивідуальний авторський дизайн 

  • Гарантована якість

  • Гнучка система знижок

  • Доставка по всій країні

Шафи 

Показ: 1 - 20 з 28

Як правильно підібрати і де вигідно купити шафу

купити шафуУ кожному будинку є безліч речей різного призначення, які потрібно десь зберігати. Яким би мінімалістичним не був обраний Вами дизайн, обов'язково варто подумати про те, де можна скласти речі. Найкраще з цим завданням справляється шафа. Сьогодні дизайн шафи може бути найрізноманітнішим: від компактних шаф в передпокій до габаритних моделей в спальню або гардеробну кімнату. Але, який би тип Ви не вибрали, головне, щоб шафа вміщала потрібну Вам кількість речей.

Де можна встановити шафу

Даний предмет меблів можна зустріти в багатьох приміщеннях в будинку. Але, все-таки, найчастіше купується шафа в спальню, так як саме там власники зберігають найбільше речей. Це і одяг, і коробки з взуттям, і спальна білизна, і багато інших аксесуарів. Тому так важливо, щоб простір в шафі був добре продуманий. Купити шафу в спальню варто з багатьма полицями, висувними ящиками, дуже практичні і зручні сучасні системи під назвою пантограф. Це зручна поперечина в самому верху шафи з підйомним механізмом. На ній найчастіше зберігають одяг, який використовується не так часто.

Також шафа є невід'ємною частиною передпокою. Там власники будинку зберігають верхній одяг, повсякденне взуття, головні убори та інші аксесуари. Якщо передпокій дозволяє, то варто купити шафу з великим об'ємом. Тоді вона цілком зможе замінити гардеробну кімнату. Що стосується комплектації шафи в передпокій, то тут повинна бути обов'язково штанга для вішалок з верхнім одягом, кілька гачків, підставка під взуття, а також кілька висувних ящиків для зберігання різних дрібниць.

Зустрічаються шафи і в вітальні. Це не обов'язково повинна бути шафа для одягу. Підберіть моделі зі скляними дверцятами, і вони стануть прекрасним повноцінним предметом інтер'єру. Найчастіше в шафі у вітальні є просто полиці та ящики. Там господарі зберігають книги, альбоми з фотографіями, посуд та інші домашні атрибути.

У вище перерахованих приміщеннях шафи можна зустріти найчастіше. Але, і в інших кімнатах будинку даний предмет меблювання використовується нерідко. Це і дитячі кімнати, і робочі кабінети, і кімнати для гостей.

Широка різноманітність моделей

Настільки високий попит породжує і велику кількість пропозицій. Ви маєте можливість купити шафу в магазині різного типу, розміру, комплектації. Відрізняються шафи і матеріалом, який використовується при виготовленні. Щоб вибрати кращий варіант із запропонованих, варто звернути увагу на наступні параметри:

  1. Розмір. Тут варто виходити з площі приміщення. Звичайно, кожному хотілося б купити шафу таку, щоб там помістилися всі Ваші речі. Але, потрібно враховувати, що крім шафи в кімнаті є і інші предмети меблів. Тому, якщо кімната невелика, то і шафа повинна бути відповідною.
  2. Дизайн і стиль шафи. Тут важливо врахувати, для якої кімнати підбирається шафа. Якщо плануєте купити шафу в спальню, то краще, щоб дверцята були непрозорими. А ось в вітальню навпаки. Моделі з матовим склом візуально збільшать простір, зроблять вітальню більш просторою. Колір корпусу повинен гармоніювати з іншими предметами меблів, а також з кольором підлогового покриття.
  3. Вартість шафи - важливий критерій вибору. Сьогодні на шафу ціна може бути різною і багато в чому залежати від матеріалу, з якого він виготовлений. Запам'ятайте, що моделі з натурального дерева не можуть коштувати дешево.
  4. Місце покупки. Все частіше мешканці України вважають за краще купити шафу в Інтернеті. Це зручно, вигідно і не займає багато часу. У каталозі на сайті decarte.com.ua Ви знайдете великий вибір шаф з натурального дерева. У нас тільки унікальні моделі, які Ви не зустрінете ні в жодному іншому магазині міст Київ, Одеса, Ужгород, Дніпро, Запоріжжя, Львів. Різна комплектація, вид деревини дозволять Вам підібрати ідеальний варіант.