• Індивідуальний авторський дизайн 

  • Гарантована якість

  • Гнучка система знижок

  • Доставка по всій країні

Столи офісні 

Показ: 1 - 20 з 23

Вибираємо офісний стіл: від форми до дрібниць

стол офисныйГоловним атрибутом робочого місця для офісних працівників залишається зручний і ергономічний стіл. Він повинен забезпечувати не тільки комфортні умови тривалого перебування за ним, але і полегшувати персоналу доступ до всіх важливих документів, оргтехніки. Зручна форма і «все під рукою» - головні принципи, щоб вдало вибрати стіл офісний.

Кожен керівник повинен піклуватися про здоров'я своїх підлеглих, створювати сприятливі умови для їх продуктивної роботи. Для цього варто приділити належну увагу правильній організації робочого місця. Головна в цьому аспекті офісні меблі, столи зокрема.

Ретельно продуманий дизайн

Для кожного офісу підходять різні меблі. Традиційно робочі місця співробітників великих компаній облаштовують прямокутними письмовими столами з декількома тумбами або висувними ящиками. Цей предмет меблювання сприймається як непримітне доповнення до масивного гарнітуру, великих шаф.

В одному офісі можуть працювати фахівці різних профілів, тому варто враховувати потреби кожного з них. Для одних потрібні місткі полиці, іншим більш важливі висувні ящики, комусь необхідна велика стільниця, а ще комусь - відкидні панелі або брифінг приставки.

Дизайн столу повинен враховувати характер діяльності всіх співробітників. Для працівників розумової праці, керівництва потрібні відокремлені робочі місця у вигляді окремо стоячих меблів. Для штатних співробітників офісів відкритого типу - групові станції на кілька людей, огороджені перегородкою. Вони виконані в нетривіальному сучасному дизайні, налаштовують на позитивний лад і ніхто не відволікається від роботи.

Магазин офісних столів студії DECArtE пропонує меблі оригінального дизайну і виконання. Сучасні виробники не зациклені на класичних відтінках обробки. Пастельні кавові, білі, бежеві кольори доповнюються насиченим чорним і яскравим салатовим. До переважної монотонної палітри додані контрастні акценти.

Види офісних столів

Стіл робочий офісний - це не просто місце виконання функціональних обов'язків персоналу. Якщо не передбачені спеціальні допоміжні полиці та тумби, на стільниці повинні поміщатися комп'ютер, робочі документи, телефон, принтер та інші речі. Існує кілька моделей столів для офісу:

  • модель з ерго-кромкою;
  • комп'ютерні;
  • приставні;
  • групова зона;
  • для переговорів.

Стіл офісний з прямокутною стільницею і кришкою для введення кабелю вважається найбільш універсальним, адже може зайняти гідне місце в кабінеті керівника, в приміщеннях будь-якої квадратури для об'єднання відокремлених фахівців в єдиний згуртований колектив.

Багато моделей робочих зон обладнані уніфікованими підставками під системний блок ПК, накладними поличками для моніторів, висувними панелями для клавіатури. Це офісні комп'ютерні столи типу композиції KBS БЕНЧ для 4-х співробітників.

Розміри офісних столів приставного типу можуть варіюватися в широкому діапазоні. Це допоміжні елементи, призначені для відвідувачів. До них вимог зовсім небагато: максимальна універсальність і зручність розміщення.

Зручно, якщо на стіл офісний ціна залишається доступною, а за одним предметом меблювання поміститься кілька працівників. Це пропозиції для сучасних опен спейс офісів - зона трійка-зірка KBS, бенч-композиція на 2-4 робочих місця.

Для переговорів, зон очікування або куточків відпочинку використовується меблі прямокутної або круглої форми (наприклад, компактний журнальний столик KBS). Форма підкреслює рівність усіх учасників бесіди.