• Індивідуальний авторський дизайн 

  • Гарантована якість

  • Гнучка система знижок

  • Доставка по всій країні

Фільтр

Колір
Вагове навантаження
Вага
Гарантія
Довжина

Крісла для ресторанів, барів та кафе 

Показ: 1 - 20 з 111

Крісла для ресторанів і кафе: облаштовуємо інтер'єр правильно

крісла для ресторанівОдна з найважливіших складових успішного бізнесу - гармонія форми і вмісту. Якщо за якість вмісту страв і напоїв відповідає шеф-кухар, то за оформлення інтер'єру - сам власник. На перший погляд простий предмет меблювання, стільці для кафе чи ресторану, безпосередньо впливає на гармонійність і продуманість стилістики приміщення.

Що важливо для клієнта при відвідуванні кафетерію? Зручність, затишок, нові враження. Відчуття комфорту і тепла забезпечать м'які крісла для ресторанів, такі як модель МЕДМЕН, КЕНДІ, ДЕЛАЙН. Потрібно розробити індивідуальну концепцію стилю, продумати в потрібному напрямку всі предмети меблювання. Клієнти будуть повертатися знову і знову в ваш заклад, щоб перейняти атмосферу зручності та домашнього тепла.

Критерії вибору

Меблі для ресторанів, стільці зокрема, підбираються з урахуванням обраного стилістичного напряму, вони відповідають важливим експлуатаційним характеристикам:

  • довговічність і безпека. Щоб капіталовкладення в нову справу окупилися швидко, намагайтесь купити добротні крісла для кафе і ресторанів. Це повинні бути стійкі моделі, на які інтенсивні навантаження і щоденне користування не вплинуть негативно. Ніжки будуть настільки стійкими, збережуть цілісність при експлуатації відвідувачами різної комплекції, конструкція збереже початкову форму, не деформується при різних механічних впливах;
  • естетичність. Крісла та стільці для кафе і ресторанів повинні бути оригінальними і приємними на вигляд, відповідати стилю інших предметів меблів. Вони можуть бути продовженням оригінальності і непередбачуваності футуристичного дизайну або контрастним яскравим доповненням до досить лаконічного мінімалізму або надмірно технічного хай-теку;
  • ергономічність. Перш ніж замовити стільці для кафе, барів, ресторанів, врахуйте квадратуру приміщення і відособленість місць для окремих відвідувачів. Серед варіативності моделей меблів для сидіння є лаконічні і розкішні, стримані компактні і широкі (до 590 мм). Ваше завдання - купити стільці для ресторану такого дизайну, щоб гість почувався затишно, міг розслабитися і чудово відпочити.

Спосіб розміщення і зберігання

Сучасні виробники, чиї творіння представлені в студії меблів і декору DECArtE, пропонують крісла для ресторанів і барів штабельовані і автономні. Цей параметр важливий для невеликих закладів, де збереження простору першочергове завдання. Ніжки виробів не повинні виступати далеко за основу, щоб не поставити під сумнів безпеку співробітників і гостей закладу. У випадку неактуальність, штабельовані стільці бар, ресторан здатні розвантажити за кілька хвилин, досить встановити їх пірамідою.

Імениті бренди комфортабельні меблі виробляють з різних матеріалів, вони прекрасно справляються з навантаженнями і тривалим зберіганням. Найбільш практичні стільці для ресторану виготовлені з симбіозу армованого поліпропілену (сидіння) і полікарбонату (спинка), з металу / дерева (каркас) і м'якої тканинної або шкіряної обшивки.

Універсальні пластикові стільці для кафе і правильно підібрані крісла підходять для відкритих веранд, легко миються, не втрачають презентабельності протягом усього ресурсу служби. В матеріали виробів додані антистатичні присадки і захист від УФ випромінювання (меблі не вигорають, не тьмяніють, залишаються бездоганними на вигляд).

Якщо ви хочете підвищити рентабельність власного закладу громадського харчування, модернізуйте інтер'єр, внесіть в нього легкість і особливий шарм, зважтеся купити стільці для кафе в сучасному форматі від майстерних дизайнерів DECArtE.