• Індивідуальний авторський дизайн 

  • Гарантована якість

  • Гнучка система знижок

  • Доставка по всій країні

Фільтр

Термін експлуатації

Матраци 

Показ: 1 - 20 з 59

Ортопедичні матраци - пасивне відновлення правильної постави

ортопедичні матрасиВи завжди контролюєте, чи рівно сидите за комп'ютером, за кермом авто, за обідом? А після сну відчуваєте ломоту в тілі і втому? Неправильне положення хребта - це передумова до різних захворювань. Потрібно терміново купити матрац ортопедичної конструкції.

Ефект правильно підібраного матраца

Сучасні технології дозволили створити вироби для комфортного сну з унікальних матеріалів, які справляються з 2 головними завданнями:

  • підтримують здорове положення хребта;
  • сприяють розслабленню м'язів, м'яких тканин за рахунок адаптації до форми тіла людини.

Ортопедичні матраци - це симбіоз оптимальної м'якості / жорсткості і пристосованості до анатомічних особливостей тіла.

Як купити матрац: визначаємо жорсткість

Ваш сон буде здоровим і комфортним, якщо перед покупкою матраца врахуєте головні чинники:

  • поза сну. Для любителів поспати на боці підкладка на ліжко повинна бути не дуже жорстка, інакше найбільш навантажені зони (плечі, стегна і коліна) не зможуть повноцінно відпочити. Спиш на боці - зменш на один щабель жорсткість. Для сну на спині оптимально підходять вироби середньої жорсткості. Сумніваєтеся у виборі? Купіть двосторонні недорогі ортопедичні матраци серії Аргон, в яких кожна сторона має певну жорсткістю;
  • зріст та вага. Чим більша вага, тим більше тіло занурюється в матрац, викривляється хребет. Гладким людям протипоказано дуже м'яке спальне місце;
  • вік. Жорсткість зменшується пропорційно підвищенню віку: немовлята сплять на найбільш  жорсткому матраці, оскільки їх м'язи ще не зміцніли. Літні люди потребують більш м'якого матрацу, оскільки по фізіології сповільнюється кровообіг (при сильній жорсткості спостерігається затікання кінцівок).

Занадто м'яка основа для сну веде до викривлення хребта, адже важкі частини тіла глибше занурюються в матрац і навантаження на м'язи розподіляється нерівномірно. Надмірно жорсткий матеріал теж негативно впливає, адже точки дотику (плечі, таз) вступають в жорсткий контакт з поверхнею, а інші частини тіла залишаються зовсім без підтримки. В результаті перетискаються м'які тканини, утруднюється кровообіг.

Сучасний матрац для спальні: 2 в 1

Ортопедичний матрац, ціна якого трохи вище звичних стандартів, вже на перших стадіях експлуатації виправдає свою вартість. У ньому одночасно підтримується анатомічна складова (адаптація до контурів тіла) і ортопедична (підтримується хребет).

Інтернет-магазин ортопедичних матраців decarte.com.ua пропонує конструкції двох категорій:

  • пружинні. У них підтримує хребет пружинний блок з залежних або автономних пружин, анатомичність і комфорт забезпечують шари внутрішнього наповнення. У наш час можна купити ортопедичний матрац на основі прогресивних блоків, кожна пружина якого відповідає за певну зону тіла (точкова підтримка);
  • безпружинні, рулонні в тому числі. За обтікання контурів тіла, за підтримку і вологопоглинання відповідає багатошарове наповнення з декількох матеріалів. Вони легко переносять нестандартні навантаження, транспортування, рулонні типи призначені для компактного зберігання.

Наш магазин ортопедичних матраців пропонує різні моделі з високоякісних матеріалів: штучних гіпоалергенних волокон, трикотажної тканини з підвищеною повітропроникністю і гігроскопічністю.