• Індивідуальний авторський дизайн 

 • Гарантована якість

 • Гнучка система знижок

 • Доставка по всій країні

Фільтр

Висота

Для офісу 

Підкатегорії

 • Кабінет керівника

  Меблі для керівника як підтвердження статусу підприємства

  кабінет керівникаПредмети офісного інтер'єру - особлива категорія меблів, яка визначає престиж компанії. Особливо жорсткі вимоги до кабінету керівника, адже в цьому приміщенні проходять наради, зустрічі з потенційними партнерами, клієнтами, іноземними інвесторами. Крім підкреслення статусу її володаря, нові меблі стане натхненником на продуктивну роботу, на втілення в життя нових бізнес ідей.

  Головні якості офісних меблів для кабінету керівника:

  • стиль і актуальність;
  • зручність;
  • ергономіка.
  • зонування простору

  Кабінет керівника - місце, де найчастіше людина проводить цілий день. Тому тут потрібно передбачити кілька зон для комфортного перебування:

  • робоче місце;
  • достатня кількість посадкових місць для проведення нарад;
  • куточок релаксу та відпочинку;
  • підставки під інтерактивну техніку для демонстрації презентацій.

  Кожен елемент зонування повинен перегукуватися за стилем, гармонійно поєднуватися з відтінкові палітрі. Можливі контрастні вкраплення у вигляді яскравих акцентів або більш насичених, глибоких кольорів оббивки.

  Багато виробників пропонують відразу підготовлені дизайнерські кабінети керівника, де стиль витриманий до дрібниць, кожна деталь є частиною завершеною композиції. Наприклад, комплект ГРЕЙС розрахований на забезпечення робочого місця начальника, зони проведення переговорів у вигляді брифінг приставки, місця зберігання у вигляді бічної тумби (топ з бічною панеллю служить продовженням письмового столу) і внутрішньої тумби столу з орним фасадом.

  Комплект або самостійна компоновка

  Офісні меблі для керівника підбирається з урахуванням професійної діяльності компанії. Аналітичні організації з великим документообігом, адвокатські та юридичні контори - безліч напрямків вимагають місткі шафи для зберігання оригіналів важливих паперів. У століття розвитку комп'ютерних технологій договору і документи можуть зберігатися і в цифровому вигляді, але допоміжні тумби, шафи обов'язково повинні бути присутніми.
  Купити меблі для керівника можна єдиним гарнітуром або скомпонувати кілька окремих предметів в єдину стильову композицію. Поєднання автономних одиниць дає можливість кожному користувачеві відчути себе дизайнером, підшукати найбільш функціональні рішення для конкретного випадку. Їх можна по-різному розставляти в просторі, не обов'язково дотримуватися стандартів.

  Нововведення в дизайні

  Розвиток інтер'єрної моди диктує свої тренди: з'явилося набагато більше предметів, проглядається сучасний стиль у вигляді свободи форм, сміливих відтінків і нестандартних сполучень матеріалів. Кабінетні меблі для керівника перестала бути монотонної і нудної. Стильні рішення підійдуть для окремих приміщень або будуть виділяється акцентом на тлі робочих місць підлеглих в офісах формату open space (наприклад, комплект СЛ від студії DECArtE).

  Якщо ви вважаєте, що кабінет керівника повинен бути окремим приміщенням, варто звернути увагу на серії СПАЙДЕР. Це баланс краси, стилю та комфорту. Пастельна  палітра відтінків привносить легкість, прекрасно підкреслить креативний імідж компанії.

  Для просторів, де стильова концепція вже реалізована за допомогою корпусних меблів, але необхідний функціональний куточок неофіційних переговорів, розроблена модель журнального столика SL зі стільницею зі скла сатінато.

  В нашій студії DECArtE купити меблі для кабінету керівника ви зможете недорого і швидко. Доставка в будь-який куточок України.

 • Операторські крісла
 • Крісла для керівників
 • Крісла для гостей
 • Меблі для рецепції
 • Меблі для конференц-залів
 • Дитячі крісла
 • Столи офісні

  Вибираємо офісний стіл: від форми до дрібниць

  стол офисныйГоловним атрибутом робочого місця для офісних працівників залишається зручний і ергономічний стіл. Він повинен забезпечувати не тільки комфортні умови тривалого перебування за ним, але і полегшувати персоналу доступ до всіх важливих документів, оргтехніки. Зручна форма і «все під рукою» - головні принципи, щоб вдало вибрати стіл офісний.

  Кожен керівник повинен піклуватися про здоров'я своїх підлеглих, створювати сприятливі умови для їх продуктивної роботи. Для цього варто приділити належну увагу правильній організації робочого місця. Головна в цьому аспекті офісні меблі, столи зокрема.

  Ретельно продуманий дизайн

  Для кожного офісу підходять різні меблі. Традиційно робочі місця співробітників великих компаній облаштовують прямокутними письмовими столами з декількома тумбами або висувними ящиками. Цей предмет меблювання сприймається як непримітне доповнення до масивного гарнітуру, великих шаф.

  В одному офісі можуть працювати фахівці різних профілів, тому варто враховувати потреби кожного з них. Для одних потрібні місткі полиці, іншим більш важливі висувні ящики, комусь необхідна велика стільниця, а ще комусь - відкидні панелі або брифінг приставки.

  Дизайн столу повинен враховувати характер діяльності всіх співробітників. Для працівників розумової праці, керівництва потрібні відокремлені робочі місця у вигляді окремо стоячих меблів. Для штатних співробітників офісів відкритого типу - групові станції на кілька людей, огороджені перегородкою. Вони виконані в нетривіальному сучасному дизайні, налаштовують на позитивний лад і ніхто не відволікається від роботи.

  Магазин офісних столів студії DECArtE пропонує меблі оригінального дизайну і виконання. Сучасні виробники не зациклені на класичних відтінках обробки. Пастельні кавові, білі, бежеві кольори доповнюються насиченим чорним і яскравим салатовим. До переважної монотонної палітри додані контрастні акценти.

  Види офісних столів

  Стіл робочий офісний - це не просто місце виконання функціональних обов'язків персоналу. Якщо не передбачені спеціальні допоміжні полиці та тумби, на стільниці повинні поміщатися комп'ютер, робочі документи, телефон, принтер та інші речі. Існує кілька моделей столів для офісу:

  • модель з ерго-кромкою;
  • комп'ютерні;
  • приставні;
  • групова зона;
  • для переговорів.

  Стіл офісний з прямокутною стільницею і кришкою для введення кабелю вважається найбільш універсальним, адже може зайняти гідне місце в кабінеті керівника, в приміщеннях будь-якої квадратури для об'єднання відокремлених фахівців в єдиний згуртований колектив.

  Багато моделей робочих зон обладнані уніфікованими підставками під системний блок ПК, накладними поличками для моніторів, висувними панелями для клавіатури. Це офісні комп'ютерні столи типу композиції KBS БЕНЧ для 4-х співробітників.

  Розміри офісних столів приставного типу можуть варіюватися в широкому діапазоні. Це допоміжні елементи, призначені для відвідувачів. До них вимог зовсім небагато: максимальна універсальність і зручність розміщення.

  Зручно, якщо на стіл офісний ціна залишається доступною, а за одним предметом меблювання поміститься кілька працівників. Це пропозиції для сучасних опен спейс офісів - зона трійка-зірка KBS, бенч-композиція на 2-4 робочих місця.

  Для переговорів, зон очікування або куточків відпочинку використовується меблі прямокутної або круглої форми (наприклад, компактний журнальний столик KBS). Форма підкреслює рівність усіх учасників бесіди.

 • Шафи офісні

  Шафа офісна: призначення, дизайн

  шафа офіснаМеблі потрібні для приміщень житлового та комерційного сектора. Зберігання важливих документів, речей, підвищення естетичності сприйняття простору - шафа офісна виконує кілька функцій. Умілий вибір дизайну і місця установки додатково покладає на предмет меблів завдання щодо розмежування робочих місць і зонування простору. За допомогою однієї шафи без капітального ремонту і перепланування інтер'єр стане функціональним і зручним.

  В інтернет-магазині нашої студії DECArtE користувачі можуть купити офісну шафу декількох призначень:

  • для зберігання документів;
  • гардеробні шафи;
  • комбіновані моделі.

  Шафа для папок офісна

  В управлінні невеликих компаній і багатопрофільних корпорацій завжди багато документації. Для їх зручного та структурованого зберігання варто купити залізний офісну шафу, в якому всі цінні папери будуть захищені від стороннього впливу і навіть пожежі. Додатково дверцята меблів можна обладнати замками.

  Шафки цієї категорії мають особливу специфіку:

  • повинні бути місткими, але не дуже габаритними;
  • внутрішній простір має оптимізуватися під формат збережених папок;
  • відкривати доступ до часто використовуваних документів (підходять полки стелажного типу);
  • надійно зберігати за закритими дверима звіти і кошториси, необхідність в яких виникає 3-4 рази на рік.

  У цю категорію можна віднести шафу книжкову офісну, 3-4х дверну модель SL, широкий або вузький предмет меблів з глухими або скляними дверцятами. Дуже популярні рішення з відкритими стелажами-полками і закритими відсіками (ділова модель KBS).

  Шафа-гардероб

  Робочу атмосферу в офісі сильно порушує дисонанс гармонійності. Якщо в строгій обстановці присутні різні відкриті вішалки, про стильності простору можна забути. Протистояти цьому допоможуть офісні меблі - шафи гардеробного типу.

  Це високі меблі з розсувними або ординарними фасадами для зберігання верхнього одягу працівників і відвідувачів. Зручна фурнітура забезпечує швидкий доступ до вмісту шафи, а своєрідний дизайн створює цілісну картинку стильності.

  Офісні меблі, шафи, купити які пропонує студія декору DECArtE, будуть незамінні у інтер'єрі, якщо витримані в єдиному стилі з іншими предметами меблювання. Це відразу піднімає статус компанії в очах партнерів і клієнтів, говорить про її солідності і успішності. Гармонійно оформлений офіс завжди викликає масу відгуків, це своєрідна візуальна реклама.

  Комбіновані гарнітури

  Відомі дизайнери вітчизняних та іноземних брендів розробляють цілі колекції меблів для облаштування офісів. Це можуть бути окремі частини у вигляді тумб, шаф і стелажів або цілі композиції, в яких скомпоновані гардероб, шафа для документів офісний і відкриті полички.

  Виробники комбінують не тільки форму і дизайн, але і матеріали виготовлення. Це міцні і надійні комплекти, виготовлені з натурального дерева, ЛДСП, доповнені фурнітурою з металу, поліуретану, укомплектовані металевими направляючими.

  Обійдуться офісні шафи недорого, а прослужать довгий час. Перестановки, переїзди, зміна мікроклімату - ніщо не стане причиною деформації панелей або втрати функціональності шафи в цілому.

  Придбати будь-які офісні шафи в Україні, виконані в сучасному стилі, можуть жителі Львова, Одеси, Києва, Харкова, Миколаєва, Дніпра, Запоріжжя в нашому інтернет-магазині decarte.com.ua. Оформлення доставки в день покупки.

 • Тумби для офісу
Показ: 1 - 20 з 204

Багатофункціональність меблів для офісу

меблі для офісуПриміщення, відведені під офіси - це не просто робоче місце, а цілий комплекс зон для забезпечення нормальних умов проведення часу для персоналу, відвідувачів і керівництва. Раціонально використовувати простір допоможе правильно підібрані меблі для офісу.

Інтер'єр повинен враховувати специфіку роботи фахівців, підходити за призначенням до відведених куточків, підвищувати імідж компанії, створювати корпоративний стиль.

Меблі для офісу: види

Сучасне офісне приміщення - це простір з кількома функціональними зонами:

 • робочою зоною;
 • кабінетом керівника;
 • конференц-залом;
 • приймальнею, іноді ігрові кімнатою для дітей;
 • куточком для відпочинку.

Грамотний розподіл простору на певні зони забезпечує зручність для кожного члена команди і для клієнтів, благотворно впливає на продуктивність праці, сприяє простому і обдуманому вирішенню рутинних завдань. Реалізувати план зонування допоможе обладнання офісу меблями різного типу і конструкції.

Облаштування робочого місця

Залежно від посади і специфіки роботи співробітників підбираються письмові столи, зручні крісла. Якщо передбачається робота за комп'ютером, необхідно купити меблі для офісу з продуманою кількістю робочих місць. В нашій студії меблів і дизайну ви знайдете корпусні куточки на 1-4 робочих місця.

Для відокремленності куточка для кожного співробітника столи оснащені перегородками, ерго-крайками, підставками для системних блоків, отворами для виведення проводів - все для забезпечення умов естетичної, зручної і комфортної роботи.

У модульних робочих столах грамотно спроектоване розташування місця для крісла оператора. Це найкращі меблі для міні офісу, де задіяний кожен сантиметр корисної площі, а кілька працівників не заважають один одному виконувати штатні обов'язки.

Оптимізувати документообіг допоможуть місткі меблі для офісу у вигляді шаф, стелажів, тумб. З варіативності моделей можна підібрати вироби для прямого або кутового розміщення, оснащені необхідною кількістю полиць, відсіків і скриньок.

Щоб співробітники завжди були енергійними та креативними, необхідні кухонні меблі для офісу. У підсобних приміщеннях облаштовують зону відпочинку, встановлюють м'які зручні куточки або крісла, столи для перекусу, щоб тайм-аут за чашкою ароматної кави допоміг набратися сил, швидко відновитися в обідню перерву.

Приймальня - імідж компанії

Перше враження про організацію в відвідувачів формується в залі очікування і прийому. Перед зустріччю з керівництвом партнери та гості офісу повинні відчувати турботу і комфорт. Для цієї зони варто м'які меблі в офіс замовити у вигляді презентабельного дивана, кількох зручних крісел, між якими встановити стильний журнальний столик. Кількість стільців для відвідувачів потрібно передбачити з урахуванням рівня відвідуваності офісу.

Для клієнтів з дітьми варто організувати невеликий ігровий куточок, де встановити дитячий стіл і крісло. Поки батьки зайняті важливими справами, малюк не стане відволікати весь офіс від роботи, буде зайнятий своєю справою.

Кабінет керівника

У невеликих компаніях це приміщення одночасно служить місцем презентацій, переговорів і важливих нарад. Наша студія пропонує купити меблі для офісу недорого, адаптовані під особливості експлуатації в кабінеті директора:

 • з просторою стільницею для розташування потрібної техніки і паперів;
 • з брифінг приставкою і кількома місцями для відвідувачів;
 • комплекти з вмонтованими комодами на кілька відсіків для зберігання документів.

Безліч рішень від іменитих виробників в одній точці продажів.