• Індивідуальний авторський дизайн 

 • Гарантована якість

 • Гнучка система знижок

 • Доставка по всій країні

Категорії

Вибір матраца - інвестиція в прекрасне самопочуття

Вибір матраца - інвестиція в прекрасне самопочуття

як вибрати матрацНауково доведено, що повноцінний сон - запорука бадьорості на цілий наступний день. Але як виспатися, якщо постійно тиснуть пружини ліжка або диван надмірно жорсткий? Потрібно знати, як правильно вибрати матрац. Це засіб для розслаблення хребта, підтримки м'яких тканин тіла. Високоякісний матрац допоможе вберегтися від багатьох захворювань, побічно пов'язаних з викривленням хребта і постійного тонусу м'язів.

Конструктивні особливості матраців

В якості основи для спального місця можна використовувати пружинні / безпружинні модифікації. Як вибрати матрац пружинного типу?

 • загострювати увагу на кількості пружин. Від їх кількості безпосередньо залежить ортопедичний ефект: автономні пружини більш цілеспрямовано впливають на конкретні зони;
 • тривале або тимчасове використання передбачається. Пружинні модулі бувають 2 типів: залежні (блоки безперервним плетінням з'єднують всі пружини), автономні (кожна окрема пружина виступає незалежною частиною, прихована індивідуальним чохлом, надає точковий вплив на певні ділянки тіла).

Який матрац вибрати вирішувати тільки вам з урахуванням фінансових можливостей, вимог. Більш виправдана ортопедична дія виробів з автономними пружинами (вони більш деталізовано підлаштовуються під контури тіла). У матрацах з пружинами залежного типу спостерігається ефект «хвилі»: при тиску на одну ділянку, задіюються сусідні. Виходить, що не матрац надає підтримку, а хребет займає положення.

Ви зрозумієте, як вибрати хороший матрац, якщо випробуєте вироби з автономними пружинами:

 • виключається ефект «хвилі»;
 • вага сплячого розподіляється рівномірно, без перевантаження окремих зон поверхні;
 • хребет приймає фізіологічно правильне положення за рахунок спрямованого впливу на кожну зону тіла.

Інша справа, як вибрати ортопедичний матрац серед пружинних і безпружинних типів?

Можливості пружинних виробів:

 1. Витримують великі навантаження.
 2. Відрізняються зносостійкістю.
 3. Добре вентилюються.
 4. Точно підтримують поставу.
 5. Вимагають уважного підходу до вибору відповідно до максимально допустимим навантаженням.

Можливості безпружинних моделей:

 1. Не накопичують статичну енергію.
 2. Не скриплять, оскільки не містять металевих пружин.
 3. Ідеальні для трансформованих ліжок.
 4. Зручні в транспортуванні (більш тонкі моделі згортаються в рулон).

Як вибрати ортопедичний матрац для ліжка по жорсткості

У конструкцію матраців для підвищення комфортності (щоб не тиснули пружинні блоки) додають різні шари матеріалів. Чим їх більше, тим м'якше матрац:

 • жорсткі моделі - розраховані на значні навантаження, мають посилений пружинний блок і жорсткі наповнювачі (наприклад, сизаль, койра). Підходять для огрядних людей і при проблемах з поставою;
 • середньої жорсткості - універсальні моделі підвищеної комфортності. У конструкції поєднуються м'які, жорсткі наповнювачі (ортопедична піна, об'ємна стібка і койра, сизаль відповідно);
 • м'які. Чим більше наповнювальних шарів (піни, латексу, холлофайбера), тим м'якше матрац. Підходить він крихким, літнім людям;
 • двосторонні. Це відмінний варіант, якщо ще чітко не знаєте, який ортопедичний матрац вибрати. Різним сторонам характерний свій рівень жорсткості. Ви зміните ступінь комфортності, перевернувши матрац на іншу сторону.

як вибрати ортопедичний матрац

Від чого залежить довговічність і міцність матраца?

Виключити ранню деформацію допоможе правильний підбір жорсткості і наявність посилення каркаса по периметру. Чим більша вага людини, тим жорсткіше повинен бути матрац. У таких моделях використовуються більш стійкі до навантажень матеріали, вони не просідають під тяжкістю, легко набувають початкову форму.

Посилення у вигляді ортопедичної піни по периметру виробу захищає пружинні блоки від ушкоджень, виключає несвоєчасну деформацію поверхні.

На ступінь зносостійкості також впливає рішення, який матрац вибрати за розміром. Він повинен повністю відповідати місцю установки (на двоспальне, односпальне ліжко, полуторе спальне місце).

Приймати рішення, який матрац вибрати потрібно на етапі купівлі ліжка. При цьому враховувати просторові можливості приміщення і фізіологічні особливості кожного члена сім'ї. Габарити спального місця повинні забезпечувати комфортний відпочинок. Краще рішення - матрац довжиною на 15 см більше зросту сплячого, шириною сумірною з подвійною шириною плечей кожного сплячого.

Якщо не можете визначитися, як правильно вибрати матрац для ліжка? Звертайтеся до фахівців студії меблів і декору DECArtE. Тут ви зможете купити двоспальне ліжко Берген з натурального дерева і посиленого металевого каркаса, вам допоможуть підібрати матрац потрібного розміру і конструкції.