• Індивідуальний авторський дизайн 

  • Гарантована якість

  • Гнучка система знижок

  • Доставка по всій країні

Категорії

Як правильно вибрати стіл: форма має значення

Як правильно вибрати стіл: форма має значення

як вибрати стілУ сучасному дизайні багато предметів інтер'єру крім прямого призначення виконують декоративну функцію - служать неповторним елементом декору. Стіл у всіх своїх проявах (обідній, журнальний, письмовий або робочий для переговорів) також перестав бути простими меблями. Якщо хочете зберегти баланс між функціональністю, новизною і екзотикою, врахуйте декілька ключових моментів, як вибрати стіл.

Він прослужить кілька десятків років, буде радувати функціональністю і якістю, якщо при покупці:

  1. Брати до уваги особливості квартири або будинку, планування: для великої кухні-їдальні або вітальні підійдуть масивні моделі, для маленької - невеликий, компактний або розкладний столик. У вузьких, але довгих кімнатах, краще віддати перевагу виробам правильної геометричної форми, встановленим біля вікна (стіл не буде захаращувати прохід, створить ілюзію симетричності). У приміщення квадратної форми підійдуть будь-які модифікації обіднього столу: овальні, круглі, прямокутні.
  2. Вибирати вироби добротної збірки, з надійних матеріалів. Столи повинні виготовлятися з міцних матеріалів, несприйнятливих до підвищеної вологості, температурних коливань, механічних впливів. Стільниця повинна зберігати первинну форму, не деформуватися від випадково пролитого гарячої страви або від падіння важкого предмета. Кожен стіл розрахований на певну кількість персон, корпус виробу повинен бути надійним, витримувати зазначені навантаження.

Форм-фактор інтер'єрних столів

Сучасні виробники постійно беруть нові матеріали, створюють меблі різної конструкції, хитромудрих форм. Який стіл вибрати з величезного асортименту? Спочатку варто визначитися з призначенням предмета меблів: чи буде це місце для трапези і частування великої компанії або невеликої, чи елегантний журнальний столик в вітальню. Сучасне виробництво дозволяє втілити в життя будь-яку фантазію, пов'язану з оригінальністю форм інтер'єрного столу.

Класика в незвичайній інтерпретації

Як правильно вибирати стіл, підкаже загальна концепція дизайну кімнати і її призначення. Стандартною формою столу для будь-яких приміщень є:

  • кругла - плавна лінія стільниці без гострих кутів, що надає всім рівні можливості. Люди, що сидять за круглим обіднім або переговорним столом, відчувають однакову значимість, створюється невимушена і дружня атмосфера;
  • прямокутна - звична форма будь-якого столу. Це універсальний предмет меблів, який займе гідне місце в будь-якій зоні приміщення: в кутку, біля стіни, біля вікна, по центру кімнати. Місткий стіл розрахований як мінімум на 4 людини. Це найкраще рішення, як вибрати журнальний стіл у велику кімнату, де можна проводити чаювання в колі друзів;
  • квадратна. Меблі з чіткими, правильними лініями завжди додавали в обстановку строгість. Але це хороший вибір лише для просторих кімнат, адже однакові межі стільниці не розраховані на велику кількість людей: для зручного розташування однієї персони потрібно близько 60 см. Наприклад, стіл на 8 персон займе значну площу простору.

Інтернет-магазин студії DECArtE пропонує столи класичних форм в оригінальному трактуванні: з доповненнями з металу, декоративних вставок скла, вироби повністю з натурального дерева або компонування цих металів (стільниця скляна, опори з металу або різьблені дерев'яні). Кожна модель класичної форми трансформована під модерний стиль.

як вибрати журнальний стілОригінальна форма - ексклюзивність інтер'єру

У питанні, як вибрати стіл, для вас першорядною є неповторність? Віддайте перевагу дизайнерським витворам унікального форм-фактора.

Завжди елегантними вважалися стільниці овальної форми (модель Кортіна). Вони створюють відчуття безпеки і вишуканості, не містять гострих кутів. За таким столом поміститься більше людей, ніж за круглим або квадратним.

Трикутна форма в інтер'єрі завжди була чимось новим, модерним і футуристичним. Сучасні виробники трохи розширили сприйняття цієї геометричної фігури, замінивши кути плавними переходами (колекція журнальних столиків КАРЕН). В якості декоративного аксесуара цей об'єкт стане гордістю господарів.

Як вибрати стіл, щоб продемонструвати свій нетривіальний погляд на дизайнерське виконання інтер'єру? Знайти продукт неправильної, багатокутної форми або віддати перевагу сміливому поєднанню декількох геометричних форм в єдиному ансамблі. Журнальний стіл ЕЙРА з химерністю стільниці, необробленим природним краєм деревини, класичними прямокутними ніжками з металу поєднує в собі найсміливіші фантазії.