• Індивідуальний авторський дизайн 

  • Гарантована якість

  • Гнучка система знижок

  • Доставка по всій країні

Категорії

Вибираємо сучасні меблеві стінки для вітальні: нетривіальний погляд на буденність

Вибираємо сучасні меблеві стінки для вітальні: нетривіальний погляд на буденність

Кімната, де ми приймаємо гостей, проводимо вечори в галасливій компанії або просто насолоджуємося переглядом улюблених фільмів з дорогими серцю людьми, повинна бути затишною і функціональною. Вибір меблів - найважливіший етап облаштування житлового простору.

Якщо раніше на піку популярності була меблева стінка для вітальні у вигляді величезної монолітної шафи до стелі, серванта і підставки під ТВ, зараз користувачеві надано більше свободи вибору. Можна підібрати класичний варіант або самостійно скомпонувати окремі конструктивні елементи в ультрасучасну стінку. Які переваги це дає?

  1. Ви самі підшукуєте меблі по потрібній функціональності.
  2. Раціонально розподіляєте площу вітальні, а не відштовхуєтеся від наявних габаритів гарнітура.
  3. Обігравати ту частину меблювання, першочерговість якої задумана по дизайну. Вітальня суміщена з їдальнею? Відмінне рішення - місткий сервант-вітрина для зберігання красивих сервізів («ROSSANO»). Вітальня використовується, як кінозал? Основний акцент легко зробити на великому телевізорі за допомогою тумби 3DS «CORINO».

Парадокси сприйняття

У кімнатах певної квадратури меблі виглядають по-різному. Звично вважати, що для невеликих просторів потрібно підшукувати компактні шафи, задіяти кутовий простір, звільняти від захаращеності, сховавши вміст за дверцятами. Але сучасні меблеві стінки для вітальні можуть докорінно зруйнувати ці стереотипи.

Головне - правильно підібрати конструкцію і колір. Оздоблення камерних приміщень, як правило, світле. У прагненні візуально розширити простір користувачі допускають грубу помилку - використовують білі меблі. Вони просто розчиняються на світлому тлі, а в приміщенні відчувається атмосфера «стерильності». Сумнівне задоволення для заспокоєння і комфорту.

сучасні меблеві стінки для вітальніЩе один парадокс - кутові шафи. У просторому приміщенні вони більш доречні, адже відкривають простір стіни, дозволяють виправити асиметрію планування, виглядають набагато більш компактно. У невеликій вітальні вони виглядають дуже масивно, перевантажують і без того захаращену кімнату.

Міф про шафи, які обов’язково мають бути закритими, дизайнери також розвінчують: відкриті / напіввідкриті стелажі привносять легкість, темні меблі, крізь які проглядається світла стіна, сприймаються більш гармонійно. Навіть грунтовні меблі будуть візуально легкими, якщо облаштовані скляними вставками, дзеркалами, прихованою внутрішньою підсвіткою.

Новий погляд на традиційність

Завдяки креативності сучасних дизайнерів вибрати меблеві стінки для вітальні можна різного форм-фактора, розміру і кольору. Це придбання зможе радувати багато років, не втративши актуальність. Натуральне дерево і скло - тандем стилю і цікавого дизайну. Це сміливий виклик класичним стінкам-гіркам, які так полюбили користувачі за можливість зберігання всього необхідного. Стабільність розташування речей, техніки, книг - що може ще знадобитися для практичності інтер'єру?

Виробники не стали проектувати кардинально нові модулі, тільки додали кожному з них більше відособленості. Принцип побудови від високого до низького можна зберегти або використовувати перепад висоти на свій розсуд. З чого ж складаються сучасні стінки-гірки для вітальні?

  1. Висока частина - шафи з глухими або заскленими дверцятами, шафи-вітрини, пенали. Це громіздкі і місткі елементи з оптимізованим внутрішнім простором.
  2. Стійки і стелажі для книг. Вони виготовляються в формі прямої консолі ( «CORINO», «VENEZIA») або є автономною міні-гіркою ( «ROSSANO», «DIUNA»).
  3. Комоди і шафки з баром. Колекції SEMPRE, ROSSANO, VENEZIA стануть центром місткості і укриття різнорідних речей.
  4. Тумби-підставки для аудіо-/ відеоапаратури. Це логічне завершення нижнього ярусу стінки у вітальні.

Саме строгий порядок елементів, їх розташування за розміром дає органічне поєднання кожного сегмента. Якщо вони встановлені хаотично, це вже не стінка-гірка в традиційному розумінні.

В Україні вибрати меблеві стінки для вітальні від сучасних дизайнерів, скомпонувати елементи потрібного розміру, кольору і внутрішнього планування допоможе наш інтернет-магазин меблів та декору DECArtE. Доставка будь-якої партії товару в Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя, Львів. Пропозиції цікаві тим, що можуть поєднуватися в єдиний ансамбль стилізації інтер'єру і використовуватися відокремлено, незалежно один від одного. При цьому їх функціональність і практичність зменшаться.