• Індивідуальний авторський дизайн 

  • Гарантована якість

  • Гнучка система знижок

  • Доставка по всій країні

Категорії

Як облаштувати передпокій: планування, меблювання, цікаві акценти

Як облаштувати передпокій: планування, меблювання, цікаві акценти

Перший коридор, який ми бачимо при поверненні додому - передпокій. У ритмі робочої суєти і постійної гонки за функціональністю ця частина простору залишається незаслужено в тіні. Їй відводиться суто утилітарна роль, хоча перетворити приміщення можна до невпізнання. Залежно від планування, дана кімната може бути крихітним куточком для вішалки і полиці під взуття або повноцінним холом з цікавими інсталяціями.

Як красиво облаштувати передпокій, щоб не захаращувати простір зайвими деталями? Використовувати якісні меблі без помітних візерунків і недоречних орнаментів. Невеликі шафи або важкі місткі пристосування для зберігання речей, банкетки і тумбочки, звичайні відокремлені вішалки і прості гачки на стінах - будь-яке приміщення можна вдало обіграти

Візуальне зонування

Як облаштувати маленький передпокій або просторий коридор, щоб було відчуття завершеності стилю, і при цьому не постраждала практичність? Положення передпокою і його скромні розміри спровокували упереджене ставлення до цього куточка дому: його не розглядають як повноцінну кімнату, тут залишаються випадкові речі, через що порушується декоративна схема інтер'єру будинку в цілому.

Щоб знати, як облаштувати передпокій, попередньо оцініть масштаби речей, які необхідно в ній розмістити. Вдома немає гардеробу? Обов'язково в передпокої потрібна містка шафа для верхнього одягу. Відкрита галошниця або полиця для взуття вибивається з загального стилю простору? Купуйте шафу з окремими відсіками (наприклад, шафа II "VERANO" з двома низькими дверцятами).

як гарно облаштувати передпокійОблаштувати навіть найбільш скромну по квадратурі кімнату допоможе правильний розподіл зон:

  • зберігання верхнього одягу, взуття (шафи, тумби, вішалки);
  • розміщення головних уборів, аксесуарів, різних дрібниць (полиці, консолі);
  • дзеркало;
  • ділянка, де можна присісти, щоб зняти взуття (лава, табурет, банкетка).

З огляду на невелику квадратуру передпокою, виробники поєднують в одному предметі меблів кілька функцій. Наприклад, вішалку облаштовують пристроями установки парасольок (вішалка W-30), в двері шафи інсталюють дзеркало, оснащують кількома ящиками для зберігання всіляких дрібниць (шафа ІІІ "DIUNA" мала).

Шукаєте спосіб, як облаштувати передпокій незвично і практично? На стіни можна повісити гачки для одягу, дзеркало, маленьку поличку-ключницю, широку для капелюхів. При цьому об'єднати цю групу аксесуарів можна з головною шафою, замовивши вироби з однакового матеріалу в класичній палітрі відтінків.

Меблі під замовлення від відомих дизайнерів

У виставковому залі нашого магазину DECArtE представлені готові рішення з облаштування прихожих в стилі модерн, лофт і хай-тек. Тут не знайдете нудних класичних пропозицій по монтажу прихованих шаф-купе, які втратили колишню популярність. У невеликому просторі передпокою величезні меблі недоречна, вони створюють дисбаланс естетичності, роблять простір не затишним.

Тренд дизайнерського мистецтва - натуральне дерево і тканинна оббивка. У нашому магазині меблів представлені моделі такого виконання, запропоновані кілька варіантів поєднань відтінків. Тільки натуральний дуб в основі і різні варіації розташування оббивних тканин: на всі дверцята, на її частину, тонкі декоративні молдинги на фасадних панелях.

Вироби креативних виробників повністю відповідають вимогам практичності: шафи не містять відкритих полиць, де постійно потрібно прибирати, немає місця для розташування безглуздого декору, статуеток, вазочок. Нічого зайвого, тільки аскетизм і мінімалізм, властивий сучасним стильовим концепціям.

Всі меблі для передпокою добротної збірки і грунтовної форми. Ви не відчуєте дисгармонію розмірів. До великих шаф запропоновані масивні вішалки, до компактних моделей - навпаки, витончені пристрої або високі, але позбавлені візуальної тяжкості за рахунок використання світлої обробки.

Будь-який вибраний комплект ми доставимо до Львова, Харкова, Одеси, Києва, Дніпро, незалежно від масштабності замовлення. У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати готові меблі або замовити оригінальні рішення, обговоривши всі нюанси з менеджерами. Відтінки натурального дуба (світлого, коричневого), американської черешні (чорний, венге) доповнені інтригуючою матовістю вставок скління. Всі деталі, фурнітура, модулі підсвічування виконані з надійних, довговічних матеріалів. Добротність і краса в єдиному рішенні!

Меблі з натурального дерева здаються масивною, але витончені, плавні лінії нівелюють це відчуття, дозволяють створити завершений ансамбль стилю в просторі будь-якої квадратури.